Víš co.

beit naivní je fain.

9. února 2013 v 18:57 | Seš mi fuck.
Nikdy jsem to nedělala ráda. Vždycky jsem myslela, že to vydrží. Myslela jsem, že to tak bude už na pořád, nemyslela jsem, že by do toho někdo mohl zasáhnout. Ale už tolikrát jsem se spletla, vždycky mi někdo zkazil moje představy. Nebo jsem to byla já sama.

Psát na prostěradlo je fajn. Poslat Někoho do prdele a pak s vzájemně pomlouvat na twitteru je taky fajn. Život se může zdát fajn, a já se loučím v dobrým.

Mrzí mě to. Nikdy jsem k tomuhle blogu neměla zvláštní vztah, nikdy jsme ho nemilovala tak, jako fosforovej. Ale mít zapplňěnej archiv je fajn.

goro.zarungo@seznam.cz

Pokud chcete můj život dál pozorovat z ústraní, napište na můj super utajenej e-mail na seznamu (i přes to, že miluju gmail. jsem e-mailová děvka.)

I když to neříkám,
já stále mám vás rád.

(S-kore)

Why not.

27. prosince 2012 v 1:20 | Seš mi fuck.
Právě jsem dokoukala Dětskou hru s desetiletou dcerou máminýho přítele, která je pěkně posranáá a já dostávala permanentní záchvaty smíchu. Je po vánocích, byla jsem na vánoční mši a zase umírala smíchy s lidma z engliscampu, neudusila se bramborovym salátem a vyžrala všechny vanilkový rohlíčky. a stejně vánoce nemam ráda, jde mi maximálně tak o prázdniny. Můj "punk kámoš" potřebuje název pro novou kapelu, a neni nic lepšího než Fucking Mathia's band. Ne, nejsem v pohodě.

13. byl v pátek u mě doma, zažila jsem fakt krutou masáž (blbej vtip), čuměli jsme na My name is Earl, váleli se po sobě, haha, čtyři hodiny- kdy se tě kluk pokouší líbat a ty se furt vyhejbáš. A v neděli další tři hodiny v kině, a stejně je to všechno hezký, hahaha. Když ti pak vožralej napíše že tě má rád. Přes to všechno je to děvkař. Šťastný a Veselý. I když, doprdele, zdvihá mi to náladu. Blabla.

http://stream3.gifyo.com/pictures/430/large/22cee69023c36b03bb36eb3dfdac3f38-431066447.gif

Ležim na posteli na máminym patře, vypli mi prodlužku, je 1:04- takže můj komp zdechne za 31 minut. Začínaj mi odumírat ruce a tlačí mš pásek do břicha, protože jsem líná dojít si pro pyžamo. Zahřívaj mě jen teplý ponožky a láska (další blbej vtip). 26 minut, spolužačka pro mě má triko s Nirvanou, ztratila jsem termosku a cédo Obzoru Iluzí- snad jediný důvody, proč chci/potřebuju/whatever do školy. Upadne mi ruka. Zjistila jsem, že má táta knížky o Nirvaně, Warholovy, Mercurym, punku... a jeho manželka je prej vyházela se slovy "Nemáme to kam dát." ale možná prej ne, a kdyby se našli, tak mi je daj. jaktosakramůženěkdovyhodit?! nepochopim. Modrý světýlka na okně nejsou tak dobrý jako hypno-zelený na stropě. S bojkou.

Furt prožívám to jedno velký empty období, odfukuju si vlasy z očí, čumim s dcerama máminýho přítele na Disney channel a Nickelodeon, a do kompu. Docela bch si zase pustila My name is Earl, nedočkavě čekám na další díl himym, a z jedný strany mě i sere, že je potvrzená devátá série- zbytečný protahování.

Docela bych si zahulila s Éčkem, nebo šla ven/k nám domů/whatever s 13. Doprdele, nechci bejt zase zabouchlá, a furt mě sere Někdo. Jak řekla J; "Máš to jako já s Elvisem, pomlouváme je ale nedokážem bez nich žít." Nebo tak nějak. Anyway, má pravdu. 17 minut, mam žízeň.

A furt si dokola přehrávám ten rozhovor, haha, virbl, když mu čumíš do očí opřená o jeho hlavu, a on s takovou divnou upřímnostech v očích...
"Puč mi hlavu."
"Možná."
"Určitě."
"Možná."
"Určitě."
...
"Why not? You said maybe. You gave me big chance..." Lidi, zajděte si na Hobita, je to super. A na Atlas mraků. A musíte mi vyprávět Sedm psychopatů. 15 minut. Seru na to.
 
 

Reklama