Leden 2013

Přestaň mě srát, a udělej něco se svym životem.

22. ledna 2013 v 2:12 | Seš mi fuck. |  Stereotyp?
Pátek, 04/01/13: Drogový zjištění. Oldschoolový pecky. Telka, rodinná pohoda.

Sobota, 05/01/13: Jsem sráč, nic nedělám a fetuju. Kradu trávu. "Radši se vodstěhuju do vopuštěný garsonky." Měla jsem pocit, že mě nenávidí. mámin Přítel, máma. Oba. Všichni. Snídaně v trávě, Tučnej, Walda gang, Matuška. A když utichl i Landa, moje nálada zase klesla. [Edit: aby bylo jakože jasno, všechno tohle o mě řekl mámin přítel. Neni to pravda.]

Neděle?!

Pondělí, 07/01/13: "nice lips, can i kiss them?"
"kurva, sorry, blbej vodkaz."
"Of course you can."
"měla bych se naučit kopírovat:D"
"Takhle je to fajn :P Každopádně víš že můžeš." Neumim kopírovat obrázky z tumblru. Ale.. potěšilo mě to, nebo co. Fyzika sux. Matika sux. Serou se mi známky. (Empty nálada? Pořád.)

Úterý, 08/01/13: Přespávání u Lišky. Obří mikina, ,sranda, how perverse. Matějíček pozval Někoho do divadla, a mě to z nepochopitelnýho důvodu sere.

Středa?! Myslim, že sem nebyla ve škole.

Čtvrtek, 10/01/13: Vžitá do Dvaceti let Visáčů. Koupená svačina. Čeština sux. Suprčupr konverzace s Jimmy, Lucyjí a Matějíčkem. 13. sux, protože Ďáblík boduje. Sere mě, že se bavim s Někym. Žeru twix. Seru na učení (přírodopis, děják). Pseudorvačka s KF, a takovej sad face vod V.

Pátek, 11/01/13: (Nejela jsem do Písku.) Přijel V. a jeho Suprčupr kámoš, byla jsem asi hodinu se psem. A byly tu Hynkovy dcery, čuměla jsem s nima na Šmouly 3D a Disney channel a tak.

Sobota, 12/01/13: Šlo ven ještě s J., Éčko ztratila trávu, tak jsme mrzly na dětskym hřišti, začaly jsme se rvát ve sněhu a našly to. Ale jak jsme měly zmrzlý ruce, vůbec jsme to neubalily. Vyprovodily J., chillovali doma a dostaly jsme se k tomu asi někdy ve tři ráno- když usla mamka Éčka.

http://stream3.gifyo.com/pictures/448/large/675f1adf285d6a20c05d85fa461b01df-464054603.gif

Neděle?! Vim, že když jsem V. poslala ten gif- řekl, že jde někdy s náma.

Pondělí, 14/01/13: Test z fyziky. (nakonec jsem dostala trojku.) Poslouchání Massive attack, v tom celym depresivnim období. Feel like a Kurt, V. je na lyžáku, přemejšlim nad 13. A s KF je největší prdel. Dave Grohl slavil čtyřicet-čtyři let.

Úterý, 15/01/13: Kreslila jsem spolužačce na sádru šukající prasata. And what?! Suplovanej příroďák matikářkou (= volná hodina.) Nějak jsem nečetla Visáče. Měl ke mě dojet 13., ale vono hovno. "Nechame to na jindy kdyz je mamka doma :)" Kdyby mi to řekl do očí, vysměju se mu. Počkat, já se mu vysmála. Půlka stránky vo tom, že potřebuju.. něco. Dějepisář přišel vo hlas. A já vo dvojku na vízo, dostanu trojku. Plavu v matice.

Středa?! Asi jsem zase nebyla ve škole.

Čtvrtek, 17/01/13: Třináctka je zmrd. Vybil se mi mobil. Potřebuju se s nim přestat bavit. Musim vyměnit baterku. Joy Dividion. Chci změnit styl. (Tak určitě.)

Pátek, 18/01/13: Potřebuju si vopravit přírodopis. S matikou jsem v prdeli (čtyřka na vízo?!). Neni mi nejlíp. měla dorazit N., ale dorazila až v sobotu. Někomu se rozvádí rodiče, jakoby s ní soucitim, vidim její lepší stránku. Nebo co.
"Nesmíte se divit, že za váma kluci dolejzaj, když vypadáte takhle." Je zvláštní bavit se s učitelem o 13. Omezenej noutbuk.

Sobota, 19/01/13: Dorazila N., jely jsme pár zastávek za její kámoškou- pro krabku. Protože jsme malý haranti a nikde nám to neprodaj. Pak jsme byly někde na Vinohradech v čajce, jely za N. mamkou na jakejsi bleší trh, kde jsem si málem koupila ty nejbožžejší boty- ale jaxi jsem postrádala prachy a vyfoukla mi je kámoška N. mámy. Ztratila jsem mobil. Měly jsme tři cíga (nesnášim se).

Neděle, 20/01/13: Nesnášim se, asi. Čajka s B. a Ed. Zase na těch Vinohradech. Pak jsme si koupily nějaký sračky v albertu ("Kde je ten albert?"
"Támhle."
"To neni albert."
"Jasně že je to Albert, to v tom červenym baráku."
) a pak dorazil V., vlezli jsme do parku, usadili se na lavičku a vychutnávali si... bagetu. (if you know what i mean). Nakonec jsme šli zase do alberta, B. s Ed. odjely dom- a zůstala jen naše trojka. Trošku se to zvrtlo, protože N. se udělalo fakt blbě a u IPáku se vyblila v tramvaji, já se cejtila jak největší kráva, V. musel domů, my zalezly na hajzl do mekáče. Pak jsem s ní počkala na tramvaj, a obě jely dom. Fakt strašnej zážitek. Ze začátku to sice bylo fajn, ale.. bože.

Teď už je teoreticky úterý, mně neni dobře- tak jsem včera zůstala doma (a dneska ještě zůstávám.) Prej jsem neklasifikovaná z češtiny, no úžasný. Potřebuju do školy, řekla bych. Žeru tatarák, piju čaje, těšim se na zítřejší díl himym, přemejšlim co si ještě pustim za seriál, zdálo se mi o Někom, mně, 13., byl tam snad i V. a Matějíček.. a celý to bylo postižený. Furt se cejtim jak kretén kvůli tý neděli. A mam žízeň. A chuť na něco. A.. furt si jenom stěžuju na sračky. #fuckit (Chybí mi mobil. Potřebuju instagram.)

Tohle je trpev sedmej článek na blogu. Nesnášim stěhování, ale na jednu stranu mam ráda ty nový začátky. Divný. Měla bych začít dělat něco se svym životem. Přestat.. si dávat bagety. A tak. Jsem na to malá, doprdele.

Blogový letadlo

9. ledna 2013 v 19:35 | Seš mi fuck.
(mělo by to bejt blogové. kurva, ale.. nemám ráda některý spisovný slova. vlastně skoro všechny.)

A) Prásknout na sebe 11 věcí

1. Nesnáším něco jako svojí nejlepší kamarádku. (ale nedokážu se s ní přestat bavit. a myslim že mi krade kamarády.)

2. Tvrdim, že mam na krku zámek, protože poslouchám Visáče. (jenže já je neposlouchám tak intenzivně, a už si vůbec nepamatuju, jak jsem se k tomu zámku dostala.)

3. Občas se mi zalíbí nějaký popoví písničky. (zabijte mě.)

4. Furt melu o tom, že začnu žít jinak, ale pokaždý se na to vyseru.

5. Moc nemam ráda řetězáky, ale stejně je vyplňuju.

6. Nemám tušení proč tvrdim, že je 13. moje šťatsný číslo. (a paradoxně je 13. přezdívka pro mýho "BFF")

7. Koušu si nehty. (a furt mluvim o tom, že přestanu.)

8. Dokážu být v (horký) sprše třeba i hodinu. (ale ne ve vaně.)

9. Jsem závislá na tumblru.

10. Skoro pořád měnim styl, nemůžu se najít.

11. Nadávám na dilinky, ale sama jsem jedna z nich. (ale jsem jenom instagramová dilinka.)


B) Odpovědět na 11 otázek od Jimmyho

1. Co je tvá největší závislost?
Sociální sítě, počítač, mobil, čtení, psaní. (A jídlo!)

2. Myslíš si, že se sám v sobě vyznáš?
Budu předstírat, žejo. (= jak kdy.)

3. Bojíš se změn?
Ne. Ale nemám je ráda.

4. Jmenuj osobu, kterou znáš a inspiruje tě (počítá se i blog, chat, facebook,...) a slavnou osobu, která tě inspiruje.
a) Lucyje mě jeden čas inspirovala ohledně muziky. Teď... mam pocit, že se nikym neinspiruju.
b) Jsou slavný osobnosti, který mám ráda, ale ničim ně neispirujou. (možná tak Kurt a jeho psaní po zdech.)

5. Jsi právě teď šťastný?
Ne.

6. Dokážeš celý svůj život popsat v jednom slově?
WTF. (weirdness.)

7. Jsi pyšný na svoji zemi?
Jako, máme dobrý pivo.

8. Který živel je ti nejblíže?
Podle W.I.T.C.H. Vzduch.

9. Poznal jsi někdy nějakou osobu, která by ti byla podobná? (Především vlastnostmi)
Je pár lidí, s kterýma se na pár věcech schodnem. Ale že by mi byla jako vážně podobná, to asi ne.

10. V čem si jsou podle tebe lidé nejvíce podobní?
Řídí se podle většiny.

11. Máš strach ze smrti?
Ani ne. (pokud teda nechcípnu v nějakej ukrutnejch bolestech.


C) Napsat dalších 11 otázek pro blogery, kteří budou letadlem pokračovat

1. Myslíš si o sobě, že jsi originální?
2. Máš tumblr? (jo? napiš odkaz. ne? založ si ho.)
3. Můžeš říct, že posloucháš jen jeden určitej styl muziky?
4. Názor na Justina Biebra a One direction?
5. Nosíš radši tílka, nebo trika?
6. Přijdou ti podkolenky kurevský?
7. Kdy nastane konec světa?
8. Pouštíš si muziku jen jako kulisu, nebo si vyloženě třeba lehneš a jen posloucháš?
9. Jaký máš názor na vegetariánství?
10. Máš rád/a malý děti?
11. Nejoblíbenější druh filmů?

New year, same shit.

4. ledna 2013 v 2:10 | Seš mi fuck. |  Stereotyp?
Tentokrát mě ze sterotypního silvestrovskýho dění vytrhlo přespání u Éčka.
Do jedný jsme musely bejt doma, a tak jsme hezky mrzly na Staromáku, čuměly na petardy, hledaly trdelník, klábosily s Italskejma turistama.. znáte to. Super byla tlačenice, kde si na mohla na férovku rovně stát a dav tě prostě tlačil dopředu, každejch pět metrů cejtíš trávu, vidíš lidi jak balí trávu, ale bezkonkurenční byli Italové co stály v kruhu toho návalu lidí, každej brko v ruce, a jeden z nich dobaloval další. Když se blížila půlnoct, atmosféra houstla, napětí rostlo, počet petard se zdvojnásobil, a každej si pak nějak počítal jak chtěl. Když nějaký italové začali zpívat, profesionálně jsme se k nim připojily. Jediný co jsme dokázaly pochytit - a potom i zazpívat - bylo E-ó, e-ó, ééé, ale stálo to za to.

http://distilleryimage9.s3.amazonaws.com/e05b8e54552f11e29f5b22000a1fbc74_7.jpg

Dostaly jsme se tou obrovskou tlačenicí i na Václavák, kde jsme se vyfotily s nějakýma Rusákama- který vypadali, že se z nás snad udělaj. Staromák a okolí jsme prošli několikrát, vykouřily cígo, a z Václaváku nakonec jely dom, kde nás přívítala Éčka ožralá maminka. Nečekaně. Využily jsme příležitostě a ukořistily zbytek rumu a jedno šáňo. Původně jsme plánovaly opití s picí hrou k tbbt, jenže já do sebe kopla dva panáky a Éčko prohlásila, že to pít nechce. Vypila jsem skleničku šampaňskýho a do Éčka se mi povedlo dostat trochu rumu s kofolou, jenže tim to haslo a asi ve tři jsme vytuhly.

"Where you from?"
"Prague."
"What?"
"Prague."
"We are from Italy... and what's your programm?"
"E..?"
"Party?"
"PARTYY!"

Nakonec u mě přespávala, sháněly jsme Vansky, šla jsem si pro vyreklamovanou čtečku, jenže reklamace nebyla uznaná. Oujé, dva a půl litru v prdeli. Sranda everywhere, v úterý se na mě nasral 13., bloknul si mě na FB, nepromluvil na mě a dneska mi přišla SMSka "Ahoj :) Promiň za to chování, nevim co to do mě vjelo..." a hned jsem se ráčila znova si ho přidat do přátel velého eFka.

http://stream3.gifyo.com/pictures/438/large/1bba16ca5d151247cfaab65e42679f80-125942712.gif

Třetí hodinu mě rozbolela hlava, jako už fakt dlouho ne. Další hodinu se to táhlo dál, ale o odpoledce prokecaný s KF. a T., i s Někym mě to přešlo, a možná pomohla i ta půlka cigára. Hahaha. O hudebce se ta svině vrátila, ale hned další hodinu už to bylo v pohodě, dostala jsem jedničku z prezentace o JAR na Poznáváme svět- protože jsem velkáá holka a konečně jsem našla CéDo Obzoru Iluzí, dostala triko s Nirvanou, včera dočetla Těžší než nebe a ve škole chvílema pročítala 20 let Visacího zámku. Cejtim se fakt hudebně založená, hahaha.

Na zastávce jsem překecala Někoho a V2 ať se mnou jedou na chvíli do čajky. Když po dvaceti dvou dvacetdvojkách konečně přijela dvanáctka, nastoupili s náma i Mates a JS. Mates měl jít s náma, ale vysral se na to, takže jsme hezky ve třech dojeli na Strossmayerák, nasáčkovali se do čajky a po dvaceti minutách se uráčel přijít pán kyselej jak prdel, jestli máme objednáno. Po nějakej deseti minutách ještě příjemnější chlapík donesl jakousi nabídku, my si objednali dva čaje a ve finále na ně čekaly skoro hodinu a pak je znechucený pily deset minut.. Nějaká ženská mi typla 14, Někomu 13 a půl a V2 15. Její společník nám všem typoval okolo šestnácti. "Jako dohromady?" Neodpustila jsem si.

Zasmála jsem se, pobavila, padlo spoustu hlášek a blablablabla. Došla jsem k zjištění, že v čajce je fajni bez vodnice. Ale s vodnicí líp.

Pořád zažívám nějaký posraný empty období, jsem v depresi i když se směju, ám se špatně i když se mám fajn, a všechno je fucking weird a už mi z toho docela hrabe. Hledám se, pořád. Jeden den punkerka, další den slečinka. Potřebuju se najít, vymotat se z tohohle zasraýho kruhu a pořádně si užívat života. Udělat rok 2013 výmečnej.